INKASO KREDYTOWE

dochodzenie roszczeń
finansowych

WINDYKACJA

Oferujemy kompleksową pomoc w odzyskiwaniu należnosci na rzecz przedsiębiorców.

dowiedz się więcej

ZAKUP
WIERZYTELNOŚCI

Głównym celem jest natychmiastowe rozwiązanie problemów z trudnymi wierzytelnościami poprzez ich sprzedaż firmie windykacyjnej.

dowiedz się więcej

Naszym celem jest odzyskanie wierzytelności, poprzez
umożliwienie dłużnikowi spłaty zobowiązań.
Windykować?
Tak proszę, ale mądrze.

DLA DŁUŻNIKA

Współpraca z Inkaso Kredytowe umożliwi Państwu rozwiązanie kwestii finansowych, dzięki propozycjom pozwalającym na spłatę zadłużenia na dogodnych warunkach.

dowiedz się więcej

Inkaso Kredytowe Sp. z o.o. powstała w 2013 roku. Głównym jej celem jest dochodzenie roszczeń finansowych na rzecz między innymi: sektora pożyczkowego, energetycznego, ubezpieczeniowego, bankowego, telekomunikacyjnego oraz innych generujących duże liczby wierzytelności. Spółka specjalizuje się zarówno w windykacji konsumenckich jak i gospodarczych.


Inkaso Kredytowe stanowi dynamiczny, profesjonalny zespół, zajmujacy się mediacją na linii dłużnik – wierzyciel.

Wykorzystujemy skuteczne, sprawdzone taktyki, dzięki którym jesteśmy w stanie odzyskać praktycznie wszystkie należności. Dzięki dobrze dobranemu, kreatywnemu zespołowi wciąż udoskonalamy nasze procesy, osiągając coraz wyższy stopień ściagalności. Nasza wysoka skuteczność opiera się na porozumieniu stron, a także na akceptacji i zrozumieniu wzajemnych interesów.

Naszym celem jest odzyskanie wierzytelności, poprzez umożliwienie dłużnikowi spłaty zobowiązań.

Utrzymujemy bieżący kontakt z kancelariami komorniczymi regularnie kontrolując stan spraw będacych na etapie postępowania egzekucyjnego.
Powierzając nam niespłacone wierzytelności, otrzymują Państwo możliwość poprawy płynności finansowej, zarówno prywatnej jak i firmowej.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =